| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să ma angajez ca lucrător comercial la Kaufland, puteți să-mi spuneți ce trebuie sa fac, trebuie să stiu matematica avansată?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Pui marfa pe rafturi, aranjezi produse... Mai departe de adunari, inmultiri elementare nu iti trebuie ca lucrator comercial.

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Prietenaș, te angajezi lucrător comercial, nu contabil sef

| Andrei200202 a răspuns:

Asta i o întrebare ironică

| aXy99 a răspuns:

Minim un doctorat intr-o ramura a matematicii.
De preferat mai multe.

| johnnny123 a răspuns:

Depinde ce înțelegi tu prin "matematică avansată". Tabla înmulțirii sau Spații Kothe de campuri de vectori?

| Alexandrionelu a răspuns:

Te vor întreba la interviu : Cât face radical de ordinul 31 dintr-un kg de ceapa?