| Nimeni20192018 a întrebat:

Vreau să mă angajez la Kaufland ca Lucrător Comercial! Am o școală profesională și un curs de calificare în Domeniul Lucrător în Comerț! Pe site-ul de la kaufland scrie la condiții de studii scrie STUDII MEDII. Vreau să știu asta înseamna că mă pot înscrie sau nu pot?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studii medii inseamna sa fi absolvit 12 clase
La profi angajeaza si cu 10 clase am lucrat eu la profi acum 2 ani lucrator comercial. tu ai terminat scoala profesionala deci te incadrezi la studii medii

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Studii medii inseamna sa fii terminat liceul.
Fa-ti CV-ul si du-l la ei. Daca esti selectat pentru interviu, te vor suna ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cursul de calificare te califică să lucrezi la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti inscrie, iti urez succes

| motorsportskr a răspuns:

Bagă CV că nu te costă nimic, eu am liceul făcut și tot nu m-au sunat. Depinde de oraș, în orașele mici încă e pe pile.