| AndrewR a întrebat:

A folosit cineva Pest Repeller impotriva gândacilor? Este folositor?

4 răspunsuri:
| akvez00 a răspuns:

Salut!
Da, este folositor.
Eu personal am avut două astfel de dispozitive, însă s-au stricat din cauza unei căderi de tensiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea au dat rezultate...

| LRS a răspuns:

Am cumparat acum vreo 3 ani de pe teleshopping, acolo specifica ca in primele 2 saptamani o sa fie mai multi gandaci decat de obicei dar dupa ar trebui sa dispara de tot, nu a functionat, ba chiar dimpotriva a inrautatit situatia deci nu recomand. Incearca vechea metoda, care chiar functioneaza, cu otrava de casa plasata prin colturi.

| IonutValeriu a răspuns:

Aveam apartamentul plin de gandaci, am comandat 2 astfel de dispozitive, le-am bagat in priza. In prima saptamana erau de 2 ori mai multi fata de cum erau inainte, ii innebunea sa zic asa, inainte ieseau doar noaptea, dar dupa ce am bagat aparatele in priza ieseau si ziua, se plimbau ca nebunii, repede, de colo colo. Ii omoram cat puteam, dar dupa vreo 2 saptamani, maxim 3, nu am mai gasit nici macar unul. Au disparut de tot. Au reaparut de abia peste 1 an, cate unul, doi asa. Dar foarte rar si oricum ii omor repede. Pe langa pest repeller mai am si niste solutii, un fel de otrava, dar pest repellerul a facut minuni.