| Antonia23K a întrebat:

A folosit careva aparatul 5 in 1 pest repeller și a scăpat de șobolani?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De fapt niciunul dintre produsele la care se face reclama prin retelele de tip tele shopping, nu sunt nici de calitate nici nu fac ceea ce promit, motiv pentru care nici nu sunt comercializate de marii retaileri de la noi din tara, ci doar in anumite magazine obscure care s-au deschis prin malluri.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Șobolani? wow! Nasol. sunt mulți? Stai la casă?

| Florian80 a răspuns:

Da.am.folosit si nu e bun de nimic.din contra...sub el.mi.s-au adunat plin de gandaci si sobolanii nici gand sa.plece...deci.nu recomand!