| Andreea`:) a întrebat:

A`ti mai vrea sa fiti la >gradinita?laughing:"

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oho, și încă cum!
Pa, pa.

| arrriadna a răspuns:

As vrea, dar numai o zi si sa fie una din aia in care mama aducea frisca sa ne batem cu ea acasa, fiecare cu linguritza si cutia ei big grin
Pt mai multe zile raspunsul este:nu! imi place acum!

| fierforjat a răspuns:

Daca am putea reinvia privirea senina a unui copil de gradinita cu pentru noi toti ar fi minunat daca la un moment dat in viata am redeveni copii de gradinita

| mihaa a răspuns:

La gradinita, nu, dar mi-as dori sa mai fiu o data in liceu, cei mai frumosi anii

| OanaG a răspuns:

Daaa love struck

Sa bat si sa iau bataie laughingrolling on the floor Doamne...cate mai faceam.[si pnm sunt fata, dar in gradinita eram "batausul"]laughing

| MidnightLady a răspuns:

Nu, as vrea in scoala generala sa invat sa scriu corect.

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Mda.decat scola din zilele de azirolling on the floor

| คเค๓เк a răspuns:

Nuuu rolling on the floor

| Razvan a răspuns:

Eram cam rebela in perioada aia. Cel putin pe colegul meu de banca de la gradinita l-am terorizatlaughingIl bateam de cate ori in prindeam(si crede-ma era al naibii de des spre disperarea lui)pentru ca se lua de faptul ca aveam postrunga si imi pusese o porecla aiureadevil
Niciodata n-a indraznit sa dea in mine desi era mai inalt ca mine.Cand ma intalnesc acum cu el, imi aminteste de cat de mult ne iubeam noi cand eram niste "kinderi turbati" si imi arata semnul de langa spranceana pe care i l-am facut cand eram in grupa pregatitoare pentru a indraznit sa ma pupelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar sa am mintea ca acum si sa gandesc ca la varsta mea pentru ca asa as putea aprecia ce usor e la gradinita. oricum nu-mi amintesc mare; ucruhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... ce na-s da ca sa mai fiu iar la gradinita

| multimoak a răspuns:

Eh... Ce dor imi este...

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Normaall. Funda!happy

| obyk a răspuns:

ABSOLUT

acum sunt fericit tatic a doi baieti minunati care merg la gradinita!

ne jucam de multe ori impreuna de parca am fi prieteni, nu parinte - copii

zilele trecute am iesit cu cel mare la plimbare cu bicicleta, si mi-am adus aminte toata copilaria, cand ma plimbam cu cel mai bun prieten, frumoasa viata, frumoasa perioada

as da orice "SA MAI FIU COPIL DE GRADINITA"