| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Am avut niste denivelari in pereti(urme de la banda folosita la postere,am mai lovit cu coltul scaunului, nimic adanc)si le-am astupat cu glet.Maine o sa le frec cu smirghel sa vina la nivel si ma intrebam daca pot sa vopsesc camera dupa.Mai trebuie dat cu ceva anume ca e prima oara cand fac asta si nu prea ma pricep la partea asta de meserie.Inca ceva,am vazut ca s-a format mucigai la geam(anumite parti negre), pot sa dau cu ceva sa sparg partile alea si dupa sa umplu cu glet sau e mai bine sa cumpar ceva solutie pentru mucigaiul respectiv fara sa sparg zonele acelea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astupat cu glet. ct 126 mai brut, ct 127 fin fin strat final dupa ct126 next smirgel mediu fin cand gletul devine alb faina
next rola burete lavabil
mucEgai la geam>domestos=instant kill,
mucEgai nu sta in spatii unde aerisirea e constanta si suficienta apare unde e aer statut neventilat, asta se invata la arhitectura in primul an. ventilatie.