| mfgdoto a întrebat:

Am gasit această insectă în afara casei mele. Vreo idee despre ce ar putea fi?

https://drive.google.com/......hKHI8/view

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i lui sierra1 ca pagina exista dar nu pentru cei slab pregatiti. Eu nu pot sa-i spun ca l-am blocat. Nu-mi place sa discut cu asemenea "persoane". Este o urechelnita: http://bit.ly/2P29wnM

| sierra1 a răspuns:

Zice că pagina nu exista

| dannyel86 a răspuns:

"Fișierul solicitat nu există.
Asigurați-vă că aveți adresa URL corectă și că fișierul există."

| Salontanul a răspuns (pentru dannyel86):

Exista fisierul. Atentie! Cand gasesti un asemenea URL fii atent la pauze. De aia eu dau URL-uri prescurtate (cele cu bit.ly, imgur, eyc).
Cel de sus are pauza, la capatul randului, intre "cezxmHR" si "XDiKj" si intre "XDiKj" si "H25DhKHI8". Ciudat dar a doua se rezolva singura! Numai prima pauza trebuie s-o rezolvi tu.

| dannyel86 a răspuns (pentru Salontanul):

Mersi! Doar o pauza am gasit: intre "HRXDiKj" si "H25D".
Am eliminat-o si poza poate fi vizualizata. big grin

| Salontanul a răspuns (pentru dannyel86):

La mine a fost prima. Cea de a doua s-a rezolvat singura. Ciudatenii!

| dannyel86 a răspuns:

Si, ca sa raspundem la intrebare, cred ca e vorba de urechelnita.
Una dintre specii arata ca in poza ta.