| Lorena08 a întrebat:

Stie cineva vreun magazin din Constanta de canapele sau/si coltaruri frumoase si calitative la un pret acceptabil? Daca pe langa numele magazinului imi puteti da si un numar de telefon sau o adresa ar fi minunat.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lisadream a răspuns:

Inspre Navodari inainte de tabara este unul pe dreapta 0725923827
Ce gasesti in Constanta sunt majoritatea pe burete si intr-un an s-au dus. Cele pe arcuri (relaxa) sunt foarte scumpe si aduse de la arabi (piata grivitei la etaj) Arata super.dar.pretul e pe masura. Inspre navodari este un tip de treaba patron, si i-am cerut sa imi zica clar care este pe burete si care are arcuri (a fost sincer), la telefon o sa iti raspunda o angajata. Sunt multi care iti spun ca au arcuri canapelele doar ca sa iti vanda marfa. Pe mine patronul ala (pe care nu stiu cum il cheama) mi-a aratat cum sa imi dau seama singura si sa nu iau teapa. La preturi mi s-au parut acceptabile produsele. Nu stiu cum se numeste magazinul (parca depozitul de mobila). Dar tipa de la magazin iti poate da indicatii si unde se afla mai exact.