| GulubuntzBudulush a întrebat:

Cam cât costă să construiești o casă cu 25 de cămăruțe, bucătărie, holuri pentru cele 3 etaje, panouri solare și un depozit, precum și un hambar?

Răspuns Câştigător
| GulubuntzBudulush explică:

Nu stiu, dar cum intrebarea e veche de 12h... am facut putina katerinka pentru ca e clar ca nu mai primesti raspuns sad

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Demisol, pivnita de vinuri si bunker anti-atomic, nu? big grin

| GulubuntzBudulush explică (pentru Bizon95):

Nu pivnita de vinuri si nu bunker anti-atomic e alt scop dar nu este anti-atomic si nu are nici pivnita de vinuri (alcoolice)

| GulubuntzBudulush explică (pentru Bizon95):

Dacă îmi dai bizonașule răspunsul îți dau fundă.

| GulubuntzBudulush explică (pentru GulubuntzBudulush):

Bine să nu zici că sunt "rău cu bovinele" (sper că nu te-ai supărat)

| Bizon95 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

rolling on the floor