| R0b3r7o a întrebat:

Cat costa cel mai ieftin aer conditionat in magazine? si in ce magazin?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/......89039.html
Acest link te va ajuta, sunt prezentate o serie de aparate de aer conditionat din diverse magazine. Cele mai ieftine!:)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca dupa ce-l cumperi, te costa si curentul si ala consuma destul.

| unknownn a răspuns:

Ia-ti tu cel mai ieftin aparat conditionat care consumă pfoai ca iti vine pe factura de curent...
PS:Vezi ca daca iei ala cand il aprinzi puscă prima oara ca la tractor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.reinstal.ro/......14384.html
cele mai convenabile aparate de aer conditionat - pretul montajului cel mai mic din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la un magazin la altul... eu iti recomand www.reinstal.ro

| mrbazha a răspuns:

Www.aer-conditionat-ieftin.ro

Au aparate clasa A la preturi bune.ai de unde ale. un magazin online cu peste 300 de produse expuse.baietii sunt niste profesionisti. montajul aparatului se poate realiza tot ce catre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am realizat cel mai ieftin aparat de aer conditionat
12v
60 ron
functioneaza pe viata
blscandinavia@yahoo.ca