| Darius123456 a întrebat:

In ce fel de magazine as putea sa gasesc spray de graffiti?
Cam cat costa unu ieftin?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai sunt sprayuri de vopsea, sau se foloseste alt tip?, nu cred. In magazine tip Dedeman, sau metalo-chimice. Alea auto cred ca sunt mai scumpe dar mai rezistente. Pentru amenajari interioare poate cele mai ieftine.
http://www.dedeman.ro/ro/spray-vopsea/c/961

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Atentie, unde-l folosesti!
Daca esti prins vopsind cu el cladiri sau masini, te poate costa foarte scump (amenda si/sau puscarie)!

| Anonymy05 a răspuns:

Il poti lua online

| Tanasiri a răspuns:

Eu am folosit pentru graffiti spray-URI pentru mașini (vopsea pentru mașina) si am dat pe unul 10 lei