| Feyenooord666666 a întrebat:

Ce model de UPS imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Incarcarea minima e mai mica. Ce vrei sa alimentezi de la el, asta tot nu mi-ai zis...

| Feyenooord666666 explică (pentru GabiDumitrescu):

Un playstation si un tv.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Aha, pai vezi ce putere maxima cumulata au. Probabil un UPS care duce ~400 W e arhisuficient. https://www.pcgarage.ro/ups/apc/back-ups-650va-1x-usb/

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce buget ai si mai ales ce sistem vei alimenta de la el? In principiu nu pot recomanda decat ceva de la APC. Am avut mai multe branduri, APC se p*&a pe ceilalti cu bolta.

| Zuzu1991 a răspuns:

Dubla conversie...

| KR0NSTADT a răspuns:

Ce putere are consumatorul pentru care vrei să faci backup?