| Lulu55 a întrebat:

Colega mea a pus domestos pe mocheta..si acum e patata in 3 locuri. Oare as putea sa ii fac ceva sau trebuie schimbata?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Domestosul arde, trebuie schimbată mocheta.

Răspuns utilizator avertizat
| Florindiana310196 a răspuns:

Trebuie sa o schimbi ca nu mai ai ce face cu ea, pentru ca domestosul arde.

| Bizon95 a răspuns:

Domestos NU PATEAZA (si apoi sa folosesti o solutie de scos pete)
CI DECOLOREAZA... TOTAL (e mai rau ca, clorul)
deci, ori schimbi mocheta (si iti pui colega sa plateasca, ca doar ea a fost "geniul" IMBECIL sa puna solutie de VECEU pe mocheta)
ori pui domestos pe toata mocheta si speri, PRIN ABSURD ca toata mocheta v-a avea culoare uniforma (putin probabil, dar, oricum o schimbi, de ce sa nu incerci big grin )