| eu_3300 a întrebat:

In locurile in care am avut cosuri mi-au ramas niste urme foarte vizibile si urate... in acele locuri pilea e rosie e patata asa,... ce crema as putea folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cremă de gălbenele și aloe vera.
Consultă și un dermatolog.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După vârsta de 18 ani poți face și o terapie cu laser care elimină toate problemele inestetice apărute în timpul pubertății.
Mulțumesc pentru fundiță.
Cu respect.
Pa, pa.

| Alistair a răspuns:

Poti folosii Efaclar Duo, a dat rezultate foarte bune. Iarasi am citit despre o noua crema din extract de melci, se spune ca este foarte buna chiar si pentru urmele de arsura, intr-adevar este si mai costisitoare. Se gaseste de comandat pe internet.

| Buttercup30 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, si mi s-a recomandat de catre docotr "skinoren". E un gel foarte bun.Costa cam 50 leisi se foloseste de 2 ori pe zi, dimineata si seara.Inainte sa te dai trebuie sa ai fata curata, si dupa ce te dai trebuie sa te speli pe maini.Se da doar inlocurile in care ai avut cosi, sau ai, sau pete.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Petestraight facePoti sa folosesti crema de galbenele, dar n-o sa-ti dispara in totalitatestraight faceDoar o sa le estompezehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc cutaden. crema miroase nu grozav dar imi usuca cosurile. da-te seara si dimineata for ramane cateva urme care se spala cu un tifon umed. crema costa in jur de 11-12 lei la farmacii.succes.