| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu coduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Handicapatu naibi m-ai pus sa-mi fac alt cont si na ca la lvl 5 nu mi-a dat inca 5 gems, sa te ia dracu de prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ajut eu
adauga la mess aslanxxl

| thisissolawl a răspuns:

Cu ajutorul la last cookie sau cu toolbarul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe tolbal. ro si da apoi pe al doilea ttitlu care i se afiseaza apoi o sa-ti apara acolo daca vrei sa il donloanezi. donloadeazal si asa vei avea gems.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andy DJ 76

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule pe net cauti sa iti spuna cineva cum faci nu sa faci un site ca sa ai gems rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu cum poti face lv 100, folseste cheat engine
e o chiestie care merge la toate jocurilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te fac residenta sau sunteti deja o sa va fac eu residenti pe 4 ani foarte ieftin si nu e cu cardul... si daca sunteti deja residenti va pot prelungi resindeta cu 8 ani... si o sa va dea 2800 de gems pe luna si un cod de flow care da intre 500-5000 de flow pe zi! cine vrea sa-mi spuna la id asta alexaramonik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dak vrei sa te fac residenta sau sunteti deja o sa va fac eu residenti pe 4 ani foarte ieftin si nu e cu cardul... si daca sunteti deja residenti va pot prelungi resindeta cu 8 ani ... si o sa va dea 2800 de gems pe luna si un cod de flow care da intre 500-5000 de flow pe zi ! cine vrea sa-mi spuna la id asta alexaramonik

| anka95 a răspuns:

Estila lista mea de prieteni ma numesc alexthebest nu am nici unul

| may a răspuns:

Pai daca vrei flow trebuie sa sc test-mode 42 apoi criptobiologist si iti da flow

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Palola ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa primesti gems trebuie sa iti instalezi tollberul! O sa iti apara apoi la google o bara si acolo scrie un cod.Acela cod este pentru gems si poti odata la saptmana si se schimba codul saptamana.Si apropo pe mine in si

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa scrii o smecherie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trimite invitatii la prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vggdhsfdhdfh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1:test-mode 42
2:cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe google si scrii ourworld si dupa iti apare acolo o pagina plina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu dansand etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele meu pe ow e Boulinutzaa...add si pe me daca vretiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau. iti faci cont dy facebook si primesti cod dy gems
PS Numele meu e AvRiL AnKa so add me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca jocuri de la our world: exemplubig grinance Planet...etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://lastcookie.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau gems si o sa ti trimit numele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e simplu sau acum in ow a aparut cartele prin care te facfi rezident dar fara gems si is 150 sau nu stiu ca sau scumpit eu is XxAgeOfColorxX byewinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

80E4-6489-BF85-4D15

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce alea ma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa ti se spuna pe id de ce ai mai creat topic?
Oricum e simplu...sunt multe modaliatti de a castigaaa gemss...
1: Coupon Code
2:Coupon Code From Facebook
3:Tre sa devii un... Voulunteer Helper...
Aste`a`s cele gratuiteee
Mai exista si in bani:
1: poti cumpara
2: dai bani lunar pentru muultee chestii tari +150 gems in fiecare lunaa
La aceasta variantaa. poti alge si Sa dai banii Toti odata si sa primesti 1800 gems pe an.
SucCes!
App: Pt cei care au pomenit de Last cookie: S`a mutat aici: http://ourgemcodes.com/