| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Pai:
poti descarca tolbarul OW si sus scrie gems code.
apoi dai la cupon code si bagi codul de mai sus.
este foarte usor in fiecare saptamana primesti 10 gems.
si daca vrei si flow scrii o data pe zi :
test-mode 42 si cryptobiologist si iti da flow
sau daca esti resident castigi in fiecare zi gems si faci de 2x mai repede flow.
incearcawinking
sper catiam fost de ajutor:*
succes
si inca ceva:
sa nu-ti pese de anonimii care dau raspunsuri idioate ca ei nici nu stiu despre ce e vorba

aaa...si daca vrei sa ma adaugi la prieteni numele meu pe OW e Dana555999

bye:*

| EmoPrincess a răspuns:

Dawnloadati ourworld toolbar apoi va apare codul si va duceti sus unde va apare imaginea si acola la rotita apasati si apoi bagati codurile apoi apasati Subim si primiti gems. zasmin va rog daca aveti gems trimitetimi cadouri.Multumesc

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Pai e bine
va duceti la for free si cautati la get the ourworld toolbar si apasati cand a venit afara ourworld toolbar trebuie sa instalati ourworld toolbar unde scrie click here si apastati si cand apare din alea si apasati run si cand ati instalat va apare ourworld toolbar in sus si scrie acolo gem code sus. acum reporniti ourworld si cautati for gems si gasiti acolo jos coupun code si apasati si unde scrie enter coupon here si scrieti acolo gem code care v-o aparut in sus si apastati "sumbit". Si va apare 10 gems primiti in fiecare saptamana 10 gems

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde bag codurile de gems imi sp cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci rost in fiecare saptamana de 10 gems daca ai toolbarul ow si gasesti coduri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usor bagi un cod big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai coduri de gemsi... uite codul pentru saptamana asta este : 07E7-189A-8185-1146 uite si numele meu de ourworld Paris Katherine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti sparge parole la ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saeruno

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred la le primesti daca cumperi jocul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii ourworld apoi dai enter si dai clic pe our world

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin coduri : iti dau unu eu?: 8fa4-lb79-552e-9911 si dai la free gemss si dai la cupon code

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...nu stiu, dar pls baga-ma in lista ta de prieteni! Eu ma numesc:
angel396

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It downlandezi toolbar si pe saptamana daca scrii codu primesti 10 gems pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vdgf56tgfrfgh6 daria_elensa@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! Si eu ma intreb asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scumpico nici eu nu stiu! am incercat cu coduri dar sunt expirate! daca o sa afli avatarul meu se numeste MiLiE998

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa faci rost de gems mai intai trebuie sa intrii aici http://w01.ourworld.com/v11/tracking?source=ref_link&user_id=19694003 apoi iti faci un nou caracter. daca ajungi la lvl 5 cu noul caracter primesti 5 gems iar daca ajungi la lvl 10 mai primesti inca 5 gems.

E foarte usor

Spor la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yoko1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dar nu iti zic! ca nu meriti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Micha3l Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata, zau ca nimeni nu stie crezi ca eu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la for free si te duci la toolbar si il instalezi dupa aia iti arata codul de gems si repornesti ourworld te duci la coupon cod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi spui si mie o parola pentru flow? te rog frumosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte simplu mai intai dai sa-ti iei 10 gems de pe o bara care o instalezi si daca vrei flow poti baga test-mode 42 si iti da un sfert din flow si dai de cate oti vrei ...numele meu este kri tos despartit sper sa te intalnesc pe ourworld.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci vreti parole pentru flow a? in acest caz sc test-mode 42 si cryptobiologist in fiecare zi acolo unde vb cu prietenii de pe ourworld si lwe sc separat va rog bagati-ma la prieteni numele meu e sabina 10 si am lvl 25 va multumesc cu drag sabina dumistracel din suceava o sa vedeti va pot fi de mare ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da numai cu toolbar poti baga codul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalin100