| AmazingONEx a întrebat:

Cum se numește acea chestie care odată la un anumit timp parfumează în cameră?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Odorizant de camera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește odorizant de camera

| NicuDinPiataMare233 a răspuns:

Era parca Glade Sense and Spray

| dannyel86 a răspuns:

Odorizant de camera. Gasesti si de la Glade, dar si de la Airwick.
Sunt odorizante care au temporizator, care elimina parfum in camera la un anumit interval, dar sunt si produse prevazute cu senzor de miscare. Pufaie cand treci prin dreptul lor.
Cerceteaza produsul inainte sa il cumperi si intereseaza-te si de rezervele cu parfum care trebuie schimbate (unele sunt mai scumpe si chiar nu renteaza).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Airwick este cel mai bun. Rezervele costa de la 6 lei la 20 lei. Normal ca cele mai ieftine iti pot da si probleme (sa nu scoata nimic). Eu m-am ars. Am luat cu 6 lei si n-a mers. Acum am una cu 14, 5 lei.