| RazZor_9900 a întrebat:

am o camera video sony DCR DVD106 dar are o problema.FIlmez cu ea iar dupa un anumit timp se sterge ce am filmat.Cum pot sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Pe ce suport filmeaza camera: HDD, Card, caseta. Probabil pe card sau HDD. Daca filmeaza pe card incearca sa folosesti un alt card, pentru o proba. Daca se sterge inseamna ca nu e cardul de vina, ci camera. Uite-te prin setari, poate este vreo functie care zice: Stergere automata a datelor dupa o anumita perioada.

| Ovidiu a răspuns:

Aha. De Cd am uitat. Pai cum daca cdul este scris in urma filmarii cum sa se stearga?thinking Dupa ce ai filmat scoate cdul si vezi daca se mai sterge. Incearca alte tipuri de Cduri(produse de alte companii).