| alynutza55 a întrebat:

am si eu o intrebare, despre un film. am vazut mai de mult un film, nu mai stiu cum se numeste si as vrea tare mult sa-l vizionez. era vorba despre un tip care era inchis undeva, si trebuia sa scape, dar erau capcane peste tot, chiar si in mare erau niste bombe sau ceva de genul. cand ajungea in camera trebuia sa isi lase amprenta la un anumit interval de timp, si ca sa scape si a taiat pielea de pe deget si a facut el un dispozitiv sau ceva gen.multumesc:*

Răspuns Câştigător
| moromete a răspuns:

Este un fil cu van damme, cauta filmele lui si vei gasi filmul cautat.

7 răspunsuri:
| razvan12345 a răspuns:

Of Billy dar nu sunt sigur

| CainePeVine a răspuns:

Zici ca e prison breake happy dar nu stiu ce film ar putea fi

| Nes7eA a răspuns:

Revenge of Billy the Kid uite aici http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

| alynutza55 explică:

Of billy? n-am auzit de filmul asta :-ss si am cautat si pe google si nu e

| alynutza55 explică:

Deci el era un fel de hot sau ceva de genul, si tipul era matur destul de matur pentru un copil. cred ca era brad pitt sau vandamme nu stiu exact. si in acel loc erau mai multi criminali ca si el, doar ca nu stiu numele filmului. apropo locul in care se afla, era inconjurat numai de apa iar sub apa se aflau niste bombe care se declansau atunci cand simteau miscare

| alynutza55 explică:

Am gasit. mersi moromotebatting eyelashes se num double team happy

| Sellyx a răspuns:

Nu stiu doamne scuze