Întrebare recomandată | NoImage11 a întrebat:

Puteti sa imi dati linkuri pentru redecorarea camerei mele? Gasiti chestii colorate

Răspuns Câştigător
| Glabyyslayy a răspuns:

Buna,eu nu-ti dau link dar iti dau idei :
-1-poti lua o farfurie si o desenzi cu un creion si dupa ii colorezi cu diferite culori
2-iti poti face tablouri persoanlizate cu cei mai buni prieteni/prietene
3-daca iti place sa canti fa-ti din carton si il colorezi note muzicale(do re...)
4-fa-ti diferite modele pe perete
5-daca vrei ca acea camera sa arate colorat puneti luminite de craciun chir si vara pe langa pat
6-iti poti lua tapet pentru usa de exp:cu Paris :* Spre ca am ajutat

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt sute de linkuri cu redecorarea camerei unui copil/ sau adolescent pe internet, trebuie doar sa te uiti si sa-ti alegi ce-ti place.

| blackPug97 a răspuns:

Ai incercat pe pinterest? Gasesti o gramada de idei, dar asta depinde si de ce vrei sa te legi mai exact. Poti sa te legi de pereti, mobila, sau chestii micute pe care sa le pui pe birou de exemplu...
https://ro.pinterest.com/......arch/pins/
Poate te ajuta la ceva.

| fan91 a răspuns:

Cauta pe Pinterest.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Ce zici sa-ti aplici un tavan fals 3D? Uite aici o firma care se ocupa cu asta www.vipcasa.ro Bafta!