| emma21may a întrebat:

Va rog sa nu ma credeti nebuna! In casa la bunicii mei se intampla lucruri ciudate si foarte strani, ieri stateam cu una dintre prietenele mele in sufragerie pe canapea pana cand deodata vedem o grebla de plastic la usa...M-am gandit ca a fost acolo de mult iar eu nu am observato dar apoi a inceput sa deschida si sa se inchida usa singura!sad si nu era nici un geam deschis sau o usa.AM FUGIT LA MINE IN CAMERA unde ne-am mai liistit pana cand a disparut telefonul prietenei mele era pe pat si acum nu mai era,era pe balcon!sad apoi am observat un tablou unde era o mana cu opt degete!sad. Noaptea aud pasi mereu simt o prezenta ciudata, incep sa vad fete.Sunt ingrozita! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

A si fantomele nu exista, numai oamenii de alte D-uri.d-urile is niste lucruri greu de explicat.e legat de metamorfozarea omului.majoritatea suntem de 4D. iti dau un exemplu:ca de exemplu la 1D maimutele se metamorfozau in oameni.acum in 5D o sa vedem aura fiecareia(starea de suflet) doar ca aia care o sa evolueze o sa mearga intr-o dimensiune paralela, unde noi nu ii vedem iar ei ne vad. chiar si acum pot fii 10 oameni langa tine fara sa stii.noroc! funda?

9 răspunsuri:
| Rollerskater a răspuns:

Renunta la filmele de groaza, si incepe sa gandesti rational laughing)

| megamix112 a răspuns:

Nu iti fa griji. Daca esti mai mica e normal sa te simti speriata.Dar crede-ma ca nu exista fantome sau alte chestii.Incearca sa uiti.Cel mai probabil le-au mutat bunicii tai. Distreaza-te si nu te mai gandi la asta.Ai incredere in minewinking. Cand mai cresti o sa razi de asta.Dar daca ai cumva 16 ani si crezi asta, du-te la psihologlaughing

| Zuzzy123 a răspuns:

Poate fii casa bantuita de cel care a stat inaine sau poate ca ai multe iluzii si sfatul meu... vorveste cu ai tai si cheama un preot sa faceti o sfestanie..credema e foarte bine

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Te cred, si la mine pe strada la bunici se intampla lucruri ciudate ..totul a inceput cand un om aprindea artificii de 1 decembrie pe strada si i-au explodat in fata si tot se auzeau gemetesad o murit si de atunci tot se intampla lucruri ciudate. Spune-mi:cumva a murit cineva recent? cel mult in anul asta?smug da-mi mesaj sau reply daca da ca iti zic mai multe

| FlorinDGF a răspuns:

Cati ani ai? Ai o imaginatie bogata sincer.

| emma21may explică (pentru XxTerrorxX2):

Nu a murit nimeni pana acum

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru emma21may):

Nu stiu atunci... numai nu evita. orice s-ar intampla incearca sati invingi frica ca de exemplu sa zicem ca tii frica sa deschizi o usa.deschide-o!

| ovidiu8msn a răspuns:

Deci....Bau-BAu exista.

| myruna2012 a răspuns:

Hey, si eu te pot ajuta cu ceva mult mai rational
Daca in casa buniciilor tai a murit cineva si atunci cand a murit sau inainte era nefericita sau nu vroia sa moara, inseamna ca el / ea este inca in casa pentru ca a ramas in mijlocul celor doua lumi, pamant. Te rog sa o intrebi pe bunica ta sau bunicul daca ei cred ca exista fantome (adica sa bagi in discutie asta ) si ei o sa iti spuna fel si fel de povestiri sau ca nu exista, dar exista! Apropo SA NU iti fagi probleme ca ele nu au nicio influenta asupra ta, numai vrea sa te sperie sau asa ceva.sa faci poze cu aparatul foto (trebuie unul special) sau cu telefonul, dar trebuie sa se vada super bine, faci poze la tot de acolo si sigur intro poza apare fantoma daca nu inseamna ca ori nu ai prins-o atunci sau ca nu exista
Alt sfat : Daca continua sa se intampla lucruri stranii cheama un preot sa sfinteasca casa! Mult succes
Stiu mai multe domeniul acesta ''fantome'' ca gasesti la Id mess:
pribekmiruna