| marius_lurnea a întrebat:

Hotele de bucatarie chiar absorb mirosurile de mancare sau nu merita sa investesc in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| horia_vileu a răspuns:

Daca nu ai o aerisire buna in bucatarie, singura metoda prin care poti sa scapi de mirosuri de hota. Nu acopera chiar tot, dar face o diferenta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putin mirosul - mai mult aburul si ideal ar fi sa scoti afara evacuarea (asta daca e posibil) si sa ii pui o sita pentru. a nu-ti intra pasarelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in proportie de cca.90%,daca este montata la inaltimea corespunzatoare fata de aragaz, are iesire la exterior si o folosesti la puterea corecta, functie de ce ai pe aragaz.

| felician a răspuns:

Merita, dar sa stii ce cumperi, sunt unele care iti fac chiar si frig in bucatarie din cauza motoarelor puternice, poti incearca una din aceea, dar trebuie sa te hotarasti tu ce cauti.

| CristinaP a răspuns:

Hota nu face minuni, dar eu am una in bucatarie si chiar vad o diferenta. Nu am geam direct in exterior, ci legatura cu balconul, asa ca, atunci cand gateam, se umplea bucataria de fum si mirosuri. Acum e mai bine.

| cosss a răspuns:

Care are design nu are eficienta, care e mai "naspa " e mai eficienta. Acum alege...

| murik a răspuns:

Mirosurile de bucatarie nu pot fi invinse. avem o hota f buna, f scumpa, cu putere f mare, mirosul tot se simte... daca investitia ti-o permiti ok, dac nu -nu te agita