| Nickwmw a întrebat:

In ce ar merita sa investesc 100 000 de lei?

Răspuns Câştigător
| gabitzu11 a răspuns:

In ceva gen o franciza as zice eu. Ai putea sa iei ceva gen KFC sau PizzaHut, sau sa incerci cu fonduri europene nerambursabile sa incepi ceva profitabil, ceva gen turism, sau punere de gabioane pe malul unui rau, de unde poti lua multi bani de la ue daca gasestii oamenii buni si ieftini. Eu asta ti-as cam recomanda.

7 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

In niciun caz intro afacere care se dasfasoara in Romania, pe distractie, sau pe o viza de america laughing

| Armatistul82 a răspuns:

Droguri

| hkr a răspuns:

In mine!

| gabitzu11 a răspuns:

Intr-o afacere profitabila, sau sa iti iei ceva de ei

| Nickwmw explică (pentru gabitzu11):

La afacere profitabila ma gandeam si eu, dar ce afacere? tongue

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. eu tot la o franciza ma gandesc.
ai un sistem care deja functioneaza. si ai riscuri mai mici.

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. eu as opta tot pe o franciza. ai un program deja incercat si riscurile sunt mai mici. daca vrei idei de franciza iti pot da