| Girly97 a întrebat:

Racordarea la energie electrica chiar a devenit gratuita?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nici vorba de varf de munte. E vorba intr-adevar de bransamente. Teoretic ar trebui sa se faca pe costul furnizorului, dar nu cunosc nici un caz concret pentru a-ti confirma sau infirma.

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

E vorba de racordarea celor din zone izolate, din creier de munte, si care nu pot plati linia electrica pana acolo.

| Eisenheim a răspuns:

Poate daca arunci doua fire sus pe cabluri laughing dar când ești prins ( adică peste un minut când sună vecinu la furnizor ) plătești cât 10 racordări laughing