| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am aer conditionat marca Dinamic si am stricat telecomanda, stie cineva unde pot gasi o telecomanda universala compatibila cu acest tip de marca.

2 răspunsuri:
| alin_5705 a răspuns:

Pentru aer conditionat nu vei gasi o telecomanda universala niciodata. Te sfatuiesc sa te adresezi firmei de unde ai cumparat produsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telecomanda universala pentru Ac am vazut in Dedeman! Depinde unde stai...
Chiar daca nu scrie si marca ta, va functiona deoarece toate sint facute, in principiu, cu aceleasi componente electronice... ( adolf )