| dpetrescuu a întrebat:

Ce culoare ar merge la tipul acesta de tapet: http://degrets.ro/fototapete/panorama/fotografie-tapet-d e-sus

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege un albastru identic ca sa aiba o continuitate. Ai putea sa folosesti o culoare complementara, porocaliu. Depinde de tine, cat vrei sa te joci. Poti sa optezi pentru alb ca sa ai doar un centru de interes sau poti opta pentru gri, tot o sa ai un centru de interes dar nu o sa fie la fel de balan, dar albul cica ar da impresia de incapere mai mare. Poti sa alegi un gri color, gri albastru ca sa fie in tema cu tapetul.

Posibilitatile sunt nelimitate, depinde ce vrei tu. Ce te atrage, ce se potriveste si cu restul mobilierului.

| AlexEuBrezoi a răspuns:

Alb si asa il scoate si in evidenta