| cretuion a întrebat:

Am o problema.Am o masina de spalat arctic c1000a si atunci cand o pornesc se invarte o data si apoi se opreste...Stie cineva care este cauza?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai asa e la inceput, porneste/se invarte/face o pauza apoi isi face datoria.ori la tine nu mai porneste deloc? la fel e si masina mea.
cred ca trebuie vazuta de un "medic"
O zi frumoasa sa aihappy

| relian a răspuns:

Este dus computerul de bord mai mult ca sigur.Nu stiu cum este masina, dar daca are cumva display din ala unde afiseaza una alta, cauta cartea masinii si vezi ca ai pe undeva cum sa faci teste atunci cind apar ceva probleme.Iti va spune sa apesi pe nu stiu ce butoane simultan sau cum spune in instructiuni si pe acel dispaly va aparea un numar un cod.Te uiti apoi tot in carticica masinii si cauti codul ala si acolo scrie in dreptul acelui cod ce problema este. Dupa stii cum stai ce tyreb sa faci. Daca nu are display atunci nu stiu probabil de pe la butoanele alea sa fie careva defecte.

| Mihaela1964 a răspuns:

E noua masina?

| LIN2010 a răspuns:

Cel mai probabil este ars condensatorul de la motor (daca nu se mai invarteste), este o piesa ieftina si se schimba usor, de catre un cunoscator.Succes

| Own3r a răspuns:

Are un sistem unde ea prinde tot felul de resturi. Cauta locul si curata.