| PuținConteazăNumele a întrebat:

Locuiesc intr-un sat de pe langa Buzau si as vreea sa cumpar niste geamuri termopane second- hand. Am cautat peste tot da nu am gasit, puteti sa ma ajutati? funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Langa Ploiesti, la Barcanesti, era o firma care vindea termopane second-hand.
Depinde si de ce masuri ai nevoie.Mult noroc.

| Ottakringer a răspuns:

Nu prea ai cum sa cumperi termopane SH happy
Si daca ar fi 100% nu ar fi pe masura geamului tau.

| timeOUT a răspuns:

Incearca pe celebrele site'uri la care se tot da reclama, poti gasi orice acolo, si nu conteaza de unde esti, produsul+transportul or sa te ajunga cam tot pe acolo, daca le luai din Buzau, acum depinde si ce vrei. succes.