| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot face o reclamatie online privind poluarea mediului? Vecinul meu baga saci, haine, parchet si plastic intr-o centrala pe lemne, expunandu-ne la un risc de incendiu si CANCER PULMONAR din cauza fumului produs.

As dori un site unde pot face reclamatia online. M-am saturat, de la ora 9 dimineata o tine incontinuu numai intr-un fum, pana la ora actuala, fiind 3. Vreau sa stau si eu afara sa ma relaxez ca tot e cald, dar nu se poate din cauza fumului inecacios si daunator.

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Faci direct reclamatie la politie, acesta este un deranj mare

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Hai nu fi chiar atat de rau, fiecare se descurca cum poate! daca nu are bani de lemne, face si el cum poate. Nu de aceea ca sa te supere pe tine ci din nevoie! Oricum e prea frig sa stai si tu pe-afara asa ca nu mai face pe rautaciosul happy

| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Online nu merge, trebuie sa te duci la sectia de politie ca sa inregistrezi plangerea.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru lpavel):

Nu au bani? Tu stii cat fura astia? Nu oricine baga parchet pe foc, stii si tu cat costa.
Toti vecinii se plang de chestia asta de ani încoace. Aici sunt 15 grade, nu e chiar asa frig.
Sa nu mai zic de alte nesimtiri...
M-am saturat sa ii suport, fura sute de paleti si au si carbuni, dar parca numai ca sa ne enerveze baga si toate cacaturile.
Sincer, nu vreau sa mor ars sau de cancer din cauza "economisirilor lor". Cosul lor este foarte jos, afumand tot cartierul.