| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb, am doua oglinzi una la mine in camera pe sifonier si una la baie. Ciudat este ca oglinda de la baie ma arata mai lat la corp in umeri iar cea din camera de la mine mai subtirel, oare de ce? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nu sunt corect lucrate. Niciuna. Una e usor convexa, alta usor concava. Chiar daca nu se observa cu ochiul liber.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate oglinda din baie este alt model si aia din cameră alt model.

| sierra1 a răspuns:

"am doua oglinzi ...la baie ma arata mai lat ...in camera de la mine mai subtirel "

acum, cinstit, in care-ți place să te oglindești?

| Dddonkey a răspuns:

Se bat oglinziile pentru atentia ta. big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Da, este foarte posibil.

| sierra1 a răspuns:

Ooo, uitasem: intreabă-le pe ambele: "oglidă-onglinjoară, cine-i cel mai frumos...". Vezi care răspunde corect iar pe ailaltă, o faci țăndări

| zilog a răspuns:

Se cheama NARCISIST

| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla unori ca oglinda sa deformeze find de proasta calitate.
Oricum, ce relevanta sau importanta are ca una arata asa si alta arata altefl, ca orcicum nu conteaza daca ai in spate 20cm sau 25cm.