| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, cred ca este o problema comuna in randul tinerilor, in poze arat foarte ciudat si foarte diferit de cum ma vad in oglinda, am creat o obsesie pentru asta, o întreb pe mama, pe prieteni si lor chiar li se pare ca sunt frumusel, ma gandesc oare sa fie problema la mine? Ma vad doar eu in felul acela? In oglinda chiar si static arat bine.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă vrei să te vezi "real" și în oglindă, plasează 3 oglinzi la 120 grade una de alta, iar tu la mijloc.
În felul ăsta te vei vedea din unghiuri diferite, așa cum te vezi în poze, dar niciodată într-o singură oglingă.

| Together a răspuns:

Fa mai multe poze, sute. Intre ele trebuie sa fie macar una unde arati ok.

Cand te privesti in oglinda iti schimbi un pic fizionomia sa arati cat mai ok. Retine exact ce fata faci si reprodu-o cand esti pozat, cum fac tipele.