| UzzY475 a întrebat:

Salutare, știe cineva unde găsesc sa cumpăr partea de afara a unui aer condiționat? Mi s-a stricat acum ceva timp. Aparatul din casa încă îl mai am și e ca nou, nu are rost sa cumpăr ambele aparate. De preferabil București. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca mai este in garantie, suni firma care ti la montat si ei trebuie ori sa ti l repare gratis ori sa il schimbe gratis doar daca defectiunea nu ai produs o tu, si daca aparatul s-a stricat brusc.