| Pascanut_Marcel_1988 a întrebat:

Se poate da adeziv, plasa peste huma a incercat cineva sau crapa si tot la raschetat huma ajung?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca o sa prea faca priza si chiar daca plasa o sa tina sa nu se crape ai sanase sa se umfle si sa pocneasca prin unele locuri. Cred ca cel mai bine e sa raschetezi + ca iesi destul de scump cu amorsa + adeziv + plasa + glet nou + lavabila

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Huma o poți da jos singur, e o zi de munca in plus. S-ar putea sa tina si peste ea, dar daca tot faci, nu mai bine faci o lucrare de calitate?