| LarrisaaaaaParaaaschivv a întrebat:

Mai are cineva link uri pe discord?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Nu știu lariso ultima oară eram pe discordul lui nepotul meu si ale m-a dat afară ca de ce ma iau la ceartă cu colegi lui de clasa pai daca ăia sunt nemți ce sale fac toți hitleri stai ca va arat eu si dai si. românește turcește țigănești haz mo car vreo o oră așa toți pe mine erau laughing)) si le-am zis care are curaj veniți pe voce ba si atunci m-a dat afarălaughing))) era jale daca apucam sa intru pe voce totul a început de la un copil cu anime tot posta ăla cu pisici dracu care dau din cap si i-am zis kid ajunge să-ți trăiască familia ta ăla in germna lui what is să-ți trăiască familia ta? i-am zis la copil sa știe și el the your famili grow up to haven să-ți grow up famili stop bro

| ArthuriLung a răspuns:

Vrei porneală, ă? laughing)

| RAY a răspuns (pentru ArthuriLung):

Asta e pe telegram