| AndreiFCBayern a întrebat:

Buna seara.
Are cineva vreun server de discord aici? Imi poate lasa un link cineva?

4 răspunsuri:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Rain1234):

Pot veni și eu? Am voie? Voiam sa întreb înainte sa intr-un pe serverul de discord ași dori să știu dacă pot sau nu pot sau am voie sau nu am nevoie sa intru pe serverul de discord și sa fac parte din Comunitate voastră promit și îmi dau cuvântul ca nu voi deranja pe nimeni și nu ma voi adresa urât la persoana nimănui va mulțumesc frumos și îmi cer scuze de deranj dacă am deranjat și am făcut ceva greșit prim felul meu de a fi.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Rain1234):

Dacă A-și fi intrat fără sa anunț sau sa spun sigur ași fi deranjata de asta prefer sa fiu sincer și direct dacă îmi dați voie sa fac parte din comunitatea de discord pe care o aveți și vă aparține dacă doriți și vreți eu nu va oblig sa ma acceptați dacă nu vreți este în regula dacă răspunsul este nu voi înțelege și voi respecta decizia loată de voi va mulțumesc frumos. Mustafa onur 1997

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Rain1234):

Am vrut sa va întreb în privat bine înțeles dar status meu de junior nu-mi permite acestă ocazie și intenție pe care ași vrut-o s-o am sa să vă pot scrie în privat căci îmi aduc aminte foarte bine și clar ca a-ți mai avut o invitație în care ați întreb cine dorește sa vină pe serverul de discord pe care îl aveți și detineti sa va întreb în privat am avut accesta intenție și am vrut sa va întreb dar încă o data va spun și ca explic ca statul meu de junior în momentul de față pe care îl am nu-mi permite sa ma exprim sa am o conversație sa pot scrie și eu unei persoane în privat doar dacă primesc o felicitare în scrie de la o persoană atunci pot răspunde și eu tot printr-o felicitare va mulțumesc frumos și îmi cer scuze cu Adevărat de deranj dacă am deranjat întrun fel sau prin prezența mea.