| anonim_4396 a întrebat:

1 ) Ce credeti de manga Stray Love Hearts? Eu o consider destul de buna. Voi? E interesanta... credeti ca ar merita cumparata? 2 ) Stiti vreo manga sau vreun anime cu baieti draguti ( sexy )? Am o prietena care se uita la animeuri si descarca poze cu baieti anime si ma gandeam sa caut sa-i zic si eu un anime. Desigur, si eu descarc uneori dar descarc poze cu orice fel de animeuri nu numai cu baieti. : ))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) SLH e o manga f draguta, e interesanta si are o grafica frumoasa. Cand am inceput sa o citesc nu m-am putut lasa de ea pana n'am terminat'o. Totusi, odata ce este pe net, nu as cumpara'o.
2) Vampire Knight (este si manga si anime), Barajou no kiss.

| Reiko a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns. Am vazut Vampire Knight si am citit si manga ( dar nu toata ). O sa iau in considerare ce ai spus.

8 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Uita-te pe Animax.

| Reiko a răspuns (pentru beyondbirthday):

Nu am Animax, crezi ca nu m-as fi uitat? Imi place imaginea ta de la Lovely Complex, e draguta.

| beyondbirthday a răspuns:

Mersi, si imaginea ta e faina. Stii, ai putea sa rogi operatorul sa-ti bage Animax, da' nici eu nu-l am dacat de la 8 seara, atunci se termina Minimax si incepe Animax.

| Reiko a răspuns (pentru beyondbirthday):

N-am cum. Sunt pe rcs-rds si n-am Animax. Ce as vrea sa am...

| beyondbirthday a răspuns:

Inteleg, si eu am avut asa, acum m-am mutat si am UPC, cand eram pe RDS la inceput parca am avut Animax da' apoi nu.

| Reiko a răspuns (pentru beyondbirthday):

Cand eram mica aveam UPC dar nu ma uitam pe animax pentru ca 1) nu stiam ce este 2) nu m-ar fi lasat mama : )) iar acum sunt pe RCS RDS si nu cred ca o sa trec pe UPC. Macar pot sa ma uit pe net la animeuri.

| beyondbirthday a răspuns:

Da, poti cauta pe animax.ro daca n-ai animax la tv. happy