| anonim_4396 a întrebat:

1. Iei in masina o autostopista, o fata tanara si frumoasa. Brusc, fata lesina in masina si o duci la spital. Acest lucru este stresant.

2. Dar la spital, medicii iti spun ca ea este insarcinata si te felicita ca vei fi tatic. Le spui ca nu tu esti tatal, dar fata sustine ca tu esti! Aceasta situatie devine foarte… stresanta.

3. Asadar…ceri un test ADN sa demonstrezi ca nu tu esti tatal. La finalul testelor, doctorul iti spune ca esti infertil si cel mai probabil asa te-ai nascut. Esti extrem de stresat dar totusi te simti usurat.

4. Pe drumul spre casa te gandesti la cei 3 copii ai tai. ACUMA SA VEZI STRES! rolling on the floor

Dintii catre limba :

Dintii: – Daca te presam putin te putem taia!

Limba : – O singura injuratura daca rostesc unei persoane zburati toti 32!

O tinerica muncea intr-un bordel fara ca cineva din familia ei sa stie de acest lucru.Totul in regula, nimeni nu aflase nimic timp de un an despre activitatea fetei, pina intr-o zi in care politia facuse o razie.Toate prostituatele din bordel au fost scoase in strada si puse in rand pentru a fi verificate. Bunica tinerei trecea chiar atunci prin zona si imediat ce si-a vazut nepotica se duse tinta spre ea:

- Ce faci nepotica draga? De ce stai la coada?

- Pai, bunicuto, stii, am auzit ca se dau portocale proaspete…

- Serios draga? Pai hai ca sta si bunicuta cu tine, ca as minca si eu… Ajung politistii si la babuta. Se mira unu:

- Doamna, am trait s-o vad si pe asta…La virsta dv. mai puteti?

Babuta raspunse mindra:

- Imi dau jos proteza si le sug.

Leul vorbeste la telefonul mobil:

- Da, da, scumpo, – zice leul, – vin acasa curând. Ce fac acum? Sunt cu taurul la o bere. Când terminam? Aproape ca am terminat – vin in câteva minute. Ce sa cumpar? Da, bine, trec pe la supermarket inainte sa vin acasa!

Leul inchide telefonul, iar taurul incepe sa rada grosier.

- Dar cum e posibil asa ceva, te-a sunat sotia, si tu-i spui: da, termin acum, vin acasa repede, cumpar de toate.Nu poti sa trantesti si tu cu pumnul in masa, chipurile, eu sunt masculul, regele junglei si gata discutia?

La care Leul ii raspunde:

- Frate, tu nu confunda lucrurile! Sotia ta e vaca, a mea e leoaica!

Un pisoi si o vaca stau de vorba: Vaca: Asa mic si ai mustati Pisoiu: Asa mare si fara sutien

O batranica isi striga pisica:

-Pis, pis, pis… Pisica ii raspunde:

-Pace si tie, mamaie.

Cica vor scoate anticonceptionale pentru barbati. Mi se pare logic! Nu-i mai bine sa scoti gloantele din pistol decat sa porti vesta antiglont?!

Pentru a păstra liniştea şi pacea în familie, aveţi nevoie de răbdare, dragoste, înţelegere şi de cel puţin două televizoare.

Cateodata, ma apuca asa un chef de munca. - Si ce faci? - Ma asez intr-un loc mai linistit si astept sa-mi treaca.

O fetita se uita pe gaura cheii in camera parintilor. La un moment dat exclama:

- Si cand te gandesti ca pe mine vor sa ma duca la psihiatru pentru ca-mi sug degetul

- Spune-mi, draga, îsi întreaba proaspat casatoritul sotia, câti barbati ai avut înaintea mea? Tacere. "Am jignit-o!" s-a gandit sotul.

Cinci minute mai târziu o întreaba:

– Esti suparata?

– Nu, înca numar!

Un psihiatru avea un grup de 4 mame la terapie:

- Cu toate aveti obsesii! a observat el

Catre prima mama:

- Tu esti obsedata de mâncare! Ti-ai botezat fiica Candy.
Catre a 2-a:
- Obsesia ta este a avea bani. Pe copilul tau îl cheama Penny.

Catre a 3-a:
- Obsesia ta este alcoolul. Aceasta se manifesta în numele copilului tau, Brandy.

În acest punct, mama celui de-al 4-lea copil se ridica iritata, îsi ia odrasla de mâna si-i spune:

- Hai Dick, plecam!

La un indian vine fiul cel mare si-l intreaba:

- Tata, tata, pe mine de ce ma cheama Pana de Vultur?

- Pentru ca in timp ce te nasteai un vultur zbura deasupra wigwamului nostru. Vine si fiul mijlociu:

- Tata, tata, pe mine de ce ma cheama Lup de Preerie?

… – Pentru ca in timp ce te nasteai un lup dadea tarcoale wigwamului nostru. Vine si fiul cel mic:

- Tata, tata… Dar indianul i-o reteaza cu dispret:

- Tu sa taci, Cauciuc Gaurit…

Brocoli:Eu arat ca un copacel

Ciuperca:Eu arat ca o umbreluta

Marul:Eu arat ca o inimioara

Banana:Haideti sa schimbam subiectul

Fiul unui şeic studia în Bucureşti. Întrabându-l părinţii cum se simte, le-a raspuns că în general bine, dar se jenează un pic când el vine cu Mercedesul 500 la şcoală iar profesorul lui coboară din tramvai. Peste câteva zile primeşte un cec de 1 milion de dolari şi o telegramă:

- Nu ne face numele de ruşine! Cumpără-ţi si tu un tramvai.

INTREBARE: De ce sta o blonda intr-un colt cand ii este frig? RASPUNS: Pentru ca stie ca acolo sunt 90 de grade!

Doamne, ma rog Tie sa-mi dai intelepciune sa-mi inteleg barbatul, sa-l iubesc si sa-l iert, sa am rabdare la toanele lui… fiindca, Doamne, daca imi dai putere, il bat de-l omor!

sper sa va placa laughing si fara comentarii idioateoh go onwinking

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Toate au fost tari laughing
mai ales cea cu tramvaiul!

| Corina1325 a răspuns:

Buna aia cu banana laughinglaughing

| Edy_7330 a răspuns:

Misto aia cu batrana tare bravo

| ayana13 a răspuns:

Super tare. daca mai ai as vrea sa mi mai trimiti si mie te rog frumos.

| Ralukys a răspuns:

Multumescblushing

| MikyBaa a răspuns:

Sunt f tare