| EdiT a întrebat:

1. O tinerica muncea intr-un bordel fara ca cineva din familia ei sa stie de acest lucru. Totul in regula, nimeni nu aflase nimic timp de un an despre activitatea fetei, pana intr-o zi in care politia a facut o razie. Toate prostituatele din bordel au fost scoase in strada si puse in rand pentru a fi verificate. Bunica tinerei trecea chiar atunci prin zona si imediat ce si-a vazut nepotica se duse tinta spre ea:
- Ce faci nepotica draga? De ce stai la coada?
- Pai, bunicuto, stii, am auzit ca se dau portocale proaspete!
- Serios draga? Pai hai ca sta si bunicuta cu tine, ca as manca si eu!
Ajung politistii si la babuta. Se mira unu:
- Doamna, am trait s- o vad si pe asta? La varsta dv. mai puteti? Babuta raspunse mandra:
- Imi dau jos proteza si le sug.

2. La sfarsitul orei, profesoara incepe sa vorbeasca despre testul care urma sa il dea data viitoare. Ea adauga la final ca nu va accepta absente decat daca moare o ruda, sau daca intervine o boala grava.
Un elev pus pe glume intreaba:
- Si daca o sa sufar de epuizare sexuala, ma invoiti?
- Nu este cazul, raspunde profesoara, poti la fel de bine sa scrii si cu mana stanga!

3 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Uuu, isi da jos proteza si le suge D:.

| alabalaportocalala a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor al doilea e penal![sa-mi bag p...a in majuscule}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I want that teacher! She's so awesome!