| Desembra133 a întrebat:

1.Va apărea sezonul 3 la Infinite stratos?
2.Ce anime-uri Action-Romance îmi recomandați înafara de Mirai Nikki, Highschool of the dead, Sword articole online.

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sword articole online?
Poate voiai sa scrii Sword Art Online.
Modifica intrebarea, ca suna tare amuzant.
Incearca Clannad, sau vezi aici in lista mea, ca ai de unde alege :

https://myanimelist.net/animelist/AnimeLover6051?status=2

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| Desembra133 explică (pentru Mayhem666):

Ce să-i fac...A schimbat autocorectrul cuvântul și nu am citit întrebarea pentru că eram sigur ca am scris corect. -_-

| TheBloodyRoses a răspuns:

1. Habar n-am, tbh.
2. Ai încercat Akatsuki no Yona? Saau Inu x Boku SS, Noragami, Full metal Alchemist, Full Metal Panic, Guilty Crown, Hakuoki, Kaze no Stigma, Zetsuen no Tempest, Freezing.

| LuluOneMillion a răspuns:

Va aparea pentru ca nuvela inca se publica si anime-ul nu ajunge din urma.
Iar intrebarea a doua nu ai voie sa o pui aici fiind conversationala.