| RorySan a întrebat:

Acest anime va avea sezon 2?
Hundred

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Momentan nu se aude nimic, dar e de menționat că "Production IMS" este totuși un studio destul de mic și recent format prin 2013, deci nu cred că ar trebui să ai mari speranțe prea mari...

Și totuși au fost destul de activi în ultima perioadă, deci nu se poate spune nimic prea sigur! ^.^

P.S. E ceva de anime? Văd că lumea cam aruncă cu pietre în el, deci chiar nu știu dacă merită să-i acord timpul...

| RorySan explică (pentru HandaSei):

Mie una mi s-a parut interesant.a fost chiar aproape genul meu.
este vorba de un tip foarte cunoscut.intra in belele chiar din prima zi.
are ceva ecchi si mi-a placut.
uita-te daca vrei.alegerea este doar a ata.