| CrowUp a întrebat:

Acesta spune totul!
http://i.imgur.com/mXBvF.png

Răspuns Câştigător
| dαɴЗ a răspuns:

Hmm...ai problema 6! Pentru ca spui *b *b *b mereu pe acolo deci ai si tu o boala worried. Vino la tata sa te trateze waiting

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si premiul nobel pentru medicina ii revine lui...@Bizo!

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Ba da asta nu e comc si nu e frumos sa jignesti oameni
mie imi place justin biber canta destul de bine

| Deny1333 a răspuns:

Nu m-a amuzat cu nimic şi subiectul ăsta e deja arhi-discutat, deja nu mai am chef de el.
Deci, las-o baltă.winking

| Malvina24 a răspuns:

Doamne copilasi, ma uimiti.Ok de acord cu tine.Nu imi place cand se exagereaza in legatura cu o vedeta.(nu am nimic cu el personal, nu-mi pasa de el)

| Dootzy a răspuns:

Da,mie-mi spui,aproape toate fetele sunt innebunite dupa un fatalau,gay.O fi cantand frumos,dar faptul ca e gay conteaza cel mai mult. Fetelor,n-are niciun rost sa va dati in vant dupa el! Aveti sanse mai bune si meritati mai mult de atat! Am avut si eu boala asta,dar, gratie Selenei Gomez si vedetelor care nu s-au facut de rasul lumii, ca m-au vindecat!

| Puţifer a răspuns:

Doar ca cu...
româna asta...au au...
cine dracu-a inventat-o?:-s

| Deedii a răspuns:

In sfarsit.cineva ca mine! laughing

| rockelle75_8233 a răspuns:

@dan3farafrica, bravo frate, bravo.