| GeoXD a întrebat:

Alt comic, cred ca voi primi la fel de multe comentarii ca inainte*forever alone face*

http://img692.imageshack.us/img692/3889/comiccomiccomicz .png

7 răspunsuri:
| GeoXD explică:

@BrokenWings : *ahem* sunt fata laughing desi nu e asa usor sa iti dai seama.

| GeoXD explică:

@TipulVerde : la inceput aveam ambtie bla bla, dar dupa ce am stat doua ore si ceva la primele 6 cadre incepusem sa ma plictisesc,si mda,pe la sfarsit m-am grabit, incepuse sa ma doara si mana. oricum, ziceam ca o sa il refac happy

| DeathBat6661 a răspuns:

E fainhappy
Si ce fain ai desenat:O
Esti expertwinking
Sa mai faci comicuribig grin
Byewave:*

| DeathBat6661 a răspuns:

Ok... *ganditoare"
Nu stiu dc am crezut astalaughing
Dar acum cel mult stiu ca esti fata *zambeste cu toata gura*
Hai sa reperam comentariu:
"E fainhappy
Si ce fain ai desenat:O
Esti EXPERTAwinking
Sa mai faci comicuribig grin
Byewave:*"
Acu e mai bine nu?laughing

| xMary a răspuns:

Ce tare e laughing [roboteluwaiting]

| xUrsuletz a răspuns:

Super:X Grafica e minunata ideea la felhappy

| TipulVerde a răspuns:

Inceputul e promitator. Sfarsitul e o balega. Rafineaza-ti talentul si mai posteaza.
Promitator. happy