| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

cum as putea sa imi fac freza... vreau ceva mai rebel

o poza cu mine: http://img692.imageshack.us/i/dsc03769e.jpg/
Fundita la cea mai buna frizura :D!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Sincer pentru ceva mai rebel eu mi-as face niste suvite colorate si mi-as face tepi iar tepi mi i-as decolora sau vopsi cu nuantator de culori turbate gen roz sau albastru

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Tu esti un copil, sa zicem asa...cam pentru varsta ta ti-ar veni bine niste tepi sau o creasta.La o adica daca iti faci parul in culori nebune si esti in parc cu amicii apoi apare mama de dupa colt sa te cheme la masa pari rebel? Ideea este ca esti mic si nu o lua in nume de rau dar nu e nevoie de asa ceva...Baieti mai mari ca tine iti faci tepi sau creasta. nu e nevoie de ceva coloristictongueE ca cu fetele :Astea mici se machiaza prea tare si astea mari deloc.REBEL ESTI PRIN ATITUDINE. Daca o asculti pe mama nu esti rebel.Si totusi e mai bun sa o lais mai moale.Bye!@

| AcI a răspuns:

Radete in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEA* mai buna frizura adica. Atitudinea te face sau nu rebel, nu parul. Eu am avut parul rosu aprins, albastru, verde, pierce in spranceana, multi in urechi si toti ziceau ca sunt punk. Nu, pur si simplu asa imi placea mie. Si parerea mea: esti prea mic pentru ceva asa agresiv gen chel, emo, punk sau orice ti s-ar parea tie "rebel", ai arata penibil.
PS: Daca te hotarasti la vreo ceva, ne mai pui o poza sa vedem cum a iesit. happy