| flory_4517 a întrebat:

Alt comics...
http://i.imgur.com/H7iiZ.png
sper sa va placa toate pe care le-am facut daca nu le stiti intrati la intrebarile mele.:xx

11 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

1.Ideea nu e cine stie ce.
2.La grafica mai ai muuuuult de lucrat.
3.Se scrie "comic". Categoria "comics" e numita in engleza (in engleza la plural cel mai des se pune un "s") si inseamna "comicuri" adica benzi desenate.Tu ai facut UN COMIC, nu UN COMICS ok? (asa, ca sa stii).
Mai incearca cu grafica dar si cu ideea si nu te lua dupa toti pupincuristii care n-au altceva mai bun de facut decat sa adune funde ca prostii, ok?

| mdany a răspuns:

Idea si grafica mai trebuie lucrate.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

E frumos dar mai ai putin de lucrat;

| Rockărița a răspuns:

Ce prostie mai e si asta? Mai bine decat sa-i necajesti pe altii cu dat explicatii lasa-te fetito.

| DianaDiii1761b a răspuns:

Ce proasta esti se spune comic. sau prost.

| Ziiziii a răspuns:

rolling on the floor frumos

| SMTHING a răspuns:

Fain!
Penal dar fain!
Love ya^^
Peace!

| parizer a răspuns:

Cum am spus...ai idei geniale dar cu grafica trebuie sa te mai straduiesti. superb ca din cate stiu esti cam incepatoare!

| Bujîe a răspuns:

Suge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu.

| flory_4517 explică:

Scz ca am folosit pluralul dar m-am grabit la toate trei.si de acum nu o sa mai fac chiar daca aveam in minte multe ideei pentru ca mereu critici si injuraturi.ms ca v-ati uitat macar.