| GRoxxu a întrebat:

Am si eu o intrebare :d.Care stie mangaul cu o fata cu ochelari si un baiat, iar baiatul devine iubitul fetetei doar ca sa scape de hartuirea celorlalte colege, dar ei la inceput nu se iubesc, incep sa se placa pe parcurs.Pe fata o cheama parca Ayase si inca ceva iar numele baiatului incepea cu M.Si acolo mai este un baiat care o place ce acea fata a carui nume parca incepea cu A.La nume nu sunt sigura ca am pus initialele corecte ca nu mai stiu cum se numeau.

2 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Am cautat, dar nu l-am gasit. Succes la cautari. Poate-l gasesti...

| airaad a răspuns:

Mi se parea asa cunoscuta descrierea ta...ai noroc ca abia ieri am terminat de citit asta laughing Kare first love big grin