| mamaFluture a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un anime despre o fata de liceu care se indragosteste de un baiat care arata ca cel din visele ei dar nu este ( e fratele lui ) si se pare ca fata este de fapt un fel de inger si la sfarsit moare si baiatul cu inca un inger pleca totusi in cautarea ei. Acum problema mea este ca vreau sa ma mai uit la el inca o data dar nu mai stiu cum se numeste deci daca il stiti va rog sa-mi spuneti dau funda primului puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| InnaaYY a răspuns:

Din cate ai spus cred ca e Kyoshiro to Towa no Sora. :-s... Spune`mi daca ma insel TT^TT

| mamaFluture explică (pentru InnaaYY):

Asta e merci mult love struck

| InnaaYY a răspuns (pentru mamaFluture):

Nu ai pentru ce :*

5 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Mda... nici eu nu imi pot da seama despre ce anime vorbestii. Dar daca vrei o poveste de genul acesta poti sa te uiti la Sora no Otoshimono este despre un baiat care viseaza un inger inca din copilarie (dar de fapt nu erau ingerii ) si acesta vine la el... mai complicat.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Daca imi mai dai putine detalii de exemplu cam cum aratau personajele poate il gasesc, si ti-l dau. am nevoie de inca cateva detalii.

| mamaFluture explică (pentru MдĐдLiNид):

Baiatul avea parul mov si purta ochlari iar fata avea parul de un roz foarte deschis. Baiatul avea mai multi frati fiecare detinand un inger ( el avea doi cu tot cu ea ) dar fratele lui il gaseste si hipnotizeaza ingerii ( care erau toate fete ) si face un fel de nunta dar ceilalti il opresc la timp si ea ca sa le salveze pe celelalte opreste " nunta" dar moare. cam atat imi amintesc este suficient? Daca nu o sa incerc sa- mi amintesc mai mult.