| RorySan a întrebat:

Anime gen Ao Haru Ride
Cel mai bun primeste FUNDA

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Lovely Complex, Ore no monogatari, Sukitte Ii na eu, Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Bokura ga Ita, Tonari no Kaibutsu-kun.

| jrockfreak a răspuns (pentru birdie14):

Nici eu nu puteam spune mai bine laughing mai ales Ookami shojo to kuro ouji, e creat de aceeași autoare.

| birdie14 a răspuns (pentru jrockfreak):

Stilul e într-adevăr asemănător, dar cele două serii nu au aceeaşi autoare. Ao haru ride e scrisă şi ilustrată de Sakisaka Io, în timp ce Ookami shoujo to kuro ouji aparţine autoarei Hatta Ayko.