| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Anime.uri interesante care pot fi de actiune, horror aproape orice ( excluzand comedie si romantism ) am vazut another, death note, code geass, hellsing, mirai nikki, deci niste anime.uri asemanatoare cu cele mentionate si sa te faca sa le urmaresti si sa te faca sa vrei sa stii ce se intampla si sa aiba si ceva magic deci nu prea realist sa aiba si ceva care nu prea e in viata reala.

Răspuns Câştigător
| aveam14ani a răspuns:

Elfen lied, attack on titan, corpse party, when they cry, berserk,shiki,naruto,bleach,deadman wonderland,kuroshitsuji, kuroshitsuji II, kuroshitsuji book of circus,hell girl, ghost hunt, pupa, tokyo ghoul, zombie-loan, highschool of death.

4 răspunsuri:
| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Naruto Shippuden e cel mai bun anime vazut de mine. E exact ce ai nevoie happy Bine, nu l-am terminat, dar oricum e super smecher happy

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru AnastasiaKatelimov):

-_- tongue Anime-uri de mici dimensiuni, si sad naruto, sunt la zi big grin

| AnastasiaKatelimov a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Bine, bine nu-ti stiam preferintele... laughing scuze zcuze laughing

| Pantick a răspuns:

Bleach, Naruto, Naruto shippuden,