| Rooksee a întrebat:

Apare si sezonul 3 din Young justice?

10 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Bineinteles ca da!

| Rooksee explică (pentru Niklauss):

Cand?

| Niklauss a răspuns (pentru Rooksee):

Din cate am auzit in vara asta prin iulie cam asa sper ca te-am ajutat

| Zulzon a răspuns:

A fost anulat serialul.

| pumba87 a răspuns:

Scuze sa va dezamagesc, dar chiar nu cred c-o sa-l continue.ma rog, eu lucrez la o carte cu Young Justice (Tinerii Justitiari), si am terminat de asemenea inca o carte tot cu personajele din serial dar si cu niste personaje create de mine. urati-mi bafta si daca o sa le public la vreo editura si ajung celebra, va jur ca o sa fac acele carti sezoanele 3 si 4 si o sa aduc serialul in top 10 cele mai bune desene pe locul 1 sau 2 dupa ce ajung si director al proiectelor.si credeti-ma, cu mine, serialul ala ar avea sanse sa ajunga perfect, adica fara greseli de grafica, repliciaiurea sau culori gresite care nu corespund cu cele potrivite!

| Ionutz_Valy_1999 a răspuns:

Imi pare rau, dar a fost anulat: http://www.youtube.com/watch?v=SZbj_S6FGZY :((

| alpcrist11 a răspuns (pentru Ionutz_Valy_1999):

Ba nu va aparea acum in 2019 jur
intrați pe YouTube sezonul 3

| Badescu_Alexandra_2000 a răspuns:

Am gasit primele episoade din sezonul trei dar sunt in engleza si nu au subtitrare.Sti unde le gasesc cu subtitrare sau pote cineva sa faca subtitrarea?