| danny_7941 a întrebat:

Are cineva reviste Mickey Mouse, Bamse, Familia Flinstone, Bugs Bunny, Hanna Barbera, Mini, Maxi, Clasic sau altele scoase sub editura Egmont Romania (incepand cu anul 1990)? As dori daca se poate sa imi completez colectia. Putem sa facem schimburi, donatie sau chiar sa cumpar reviste de acest tip (numai de editura Egmont).

2 răspunsuri:
| Eckho a răspuns:

Da, am eu. De unde esti? Lasa un contact aici.

| catalin1980 a răspuns:

Reviste Egmont - am cateva. Cu 2 exceptii, le dau cu 10 RON / buc. Daca te intereseaza, scrie un mail la catalin. vlad@gmail.com